Folia stretch z nadrukiem

Folia stretch z nadrukiem

Górplast – folia stretch z nadrukiem najwyższej jakości

Polecamy folię stretch najwyższej jakości – trwałą i funkcjonalną. Wykonany nadruk na folii stretch (logo lub nazwa Państwa firmy) umożliwia odpowiednie znakowanie pakowanego towaru, tym samym tworząc doskonałe zabezpieczenie (czyli zaplombowanie) ładunków w trakcie każdego transportu.

Nadruk na folii stretch wykonywany jest metodą fleksograficzną do dwóch kolorów. Profesjonalne wykonanie sprawia, że nadruk jest trwały i odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne i uszkodzenia.

Folia stretch z nadrukiem

Folie stretch z nadrukami – wysoka jakość, dobra cena

Wszystkie polecane przez nas folie stretch z nadrukiem są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dlatego cechują się trwałością. Sprzedajemy folie o różnych rozmiarach, idealne do pakowania nawet bardzo dużych przedmiotów lub towarów o niecodziennych parametrach. Co istotne dla naszych kontrahentów, łączymy dobrą jakość oferowanych produktów z przystępną ceną. Przy większym zamówieniu jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne ceny.

Z przyjemnością zrealizujemy dla Państwa zamówienie na folię stretch z indywidualnym nadrukiem – np. nazwą firmy lub logo. Nadruki standardowo wykonywane są na folii o grubości 17-30my.

Folia stretch z nadrukiem

Folie stretch z nadrukiem w województwie mazowieckim – zamów towar już dziś!

Warto dodać, że jako wiodący w Polsce dystrybutor opakowań (foliowych, kartonowych, z tworzyw sztucznych) dysponujemy szerokim asortymentem produktów, które są nie tylko praktyczne, ale i dostosowane do dowolnych rozmiarów i charakteru opakowywanych przedmiotów. Dostępne w naszej ofercie folie i opakowania foliowe świetnie sprawdzają się przy zabezpieczeniu przedmiotów, również takich, które mają nieregularne skztały – idealnie przywierają do powierzchni i są elastyczne, chroniąc przed urazami mechanicznymi.

Działamy na terenie całego kraju, także w województwie mazowieckim. Realizujemy zlecenia klientów indywidualnych, małych, średnich i dużych firm. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących Państwa zamówienia, zapraszamy do kontaktu.

Podobne produkty