Folia kiszonkarska pryzmowa – wysoka jakość w dobrej cenie

W naszym katalogu folii przemysłowych i rolniczych znajdują się między innymi folie kiszonkarskie pryzmowe. Trzywarstwowa folia kiszonkarska służy przede wszystkim do wykładania silosów oraz okrywania pryzm kiszonek. Jej podstawowym atutem jest solidna jakość wykonania.
Zabezpieczenie kiszonki folią przyczynia się do prawidłowego przebiegu zachodzących procesów fermentacyjnych i zapewnia odcięcie dopływu powietrza, Ponadto, zabezpiecza też przed wsiąkaniem wody opadowej, co gwarantuje nam uzyskanie kiszonki wyróżniającej się najwyższą jakością.
Folia kiszonkarska pryzmowa jest wydajna i mocna, odporna na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu może być używana nawet przez dwa sezony. Trójwarstwowa budowa folii zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne. Chroni ona między innymi przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych UV. Folia jest odporna na przebicia i rozerwania.

Prawidłowe przykrycie kiszonki dobrą folią ogranicza dostęp wody i powietrza, a także zmniejsza ryzyko zepsucia się kiszonki. Wartość odżywcza kiszonek utrzymuje się bardzo długo.

Folie kiszonkarskie pryzmowe – wybierz najlepszy produkt

Posiadamy duży katalog opakowań i folii ochronnych. Folia kiszonkarska pozwala zachować świeżość kiszonek na długi czas. Nie wiesz jaki rodzaj folii wybrać? W jakim rozmiarze? Nie szkodzi – pomożemy. Wspieramy naszych klientów w idealnym dopasowaniu rozmiaru folii do potrzeb i oczekiwań.

Folie kiszonkarskie dostępne są w wielu rozmiarach: szerokości 6, 8, 10, 12, 14, 16 i długości 25, 33, 50, 300, 400. Łączymy wysoką jakość oferowanych produktów, z dobrą ceną i korzystnymi warunkami współpracy m.in. z naszymi dystrybutorami.

Folie kiszonkarskie – zachęcamy do składania zamówień

Szukasz wydajnej folii kiszonkarskiej pryzmowej? Chcesz mieć pewność, że otrzymujesz profesjonalny produkt? Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i podjęcia współpracy z naszym przedsiębiorstwem, Jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa niemal każde zlecenie.